fbpx
Back

T.C ÖZEL YENİ ANKA EĞİTİM KURUMLARI GİZLİLİK VE GÜVENLİK BİLDİRİMİ

Son Güncelleme Tarihi: 08.05.2013

Gizlilik Bildirimi

Aşağıdaki maddelerde sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konularda bilgi verilmiştir. T.C Özel Yeni Anka Eğitim Kurumlarının resmi sitesine erişiminiz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması ve Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek (Haftalık E-Bültenler), müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, trend ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır. ÖZEL YENİ ANKA EĞİTİM KURUMLARI bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir.

ÖZEL YENİ ANKA EĞİTİM KURUMLARI kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya ÖZEL YENİ ANKA EĞİTİM ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) ÖZEL YENİ ANKA EĞİTİM KURUMUNUN haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) ÖZEL YENİ ANKA EĞİTİM KURUMUNUN çalışanlarının veya aracılarının, ÖZEL YENİ ANKA EĞİTİM KURUMUNUN hizmetini kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir, ilgili devlet mercileri ile paylaşabilir. Bu durumların dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. kişi ve tüzel kişilerle paylaşılmaz.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

T.C ÖZEL YENİ ANKA EĞİTİM KURUMU müşterilerinin bilgilerinin güvenliğini korumayı ilke edinerek, bunu sağlamak adına en ileri teknoloji ile çalışmaktadır. Güvenliği sağlamak amacıyla güvenli ortamlarda elektronik, fiziksel ve yöntemsel önlemler alınmıştır. Sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan “Son Güncelleme Tarihi” kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Güvenlik Bildirimi

T.C ÖZEL YENİ ANKA EĞİTİM KURUMU erişim şifresi istememektedir.

e-bülten gönderimlerini durdurmak isterseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz bültenlerin alt kısmında bulunan “Bülten listemizden çıkmak için tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi her gün 10.00 – 19.30 saatleri arasında 0 312 417 00 52 numaralı telefondan ve info@akademimeslek.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

T.C ÖZEL YENİ ANKA EĞİTİM KURUMU

Adres: Meşrutiyet Cad. No:18/5 Kat:5 – Kızılay / Çankaya / ANKARA